5 Mart 2015 Perşembe

COFFE-MATE KÖPÜKLÜ KAHVE KREMASI

Kahveyi ister granül olsun, ister Türk kahvesi olsun severim. Hele hele sohbet eşliğinde daha bir başka olur tadı. Türk kahvesi içeceksem kesinlikle orta şekerli, granül kahve içeceksem de kesinlikle kahve kreması olmazsa olmazımdır.
Fikri Mühim de sağolsun benim bu huyumu tahmin etmiş olmalı :) bana Nescafe'nin yeni çıkartığı Ekstra Köpüklü Coffe-Mate kahve kremasını denemem için göndermiş.

İlk elime ulaştığı gün arkadaşlarla deneyelim dedik. Çay ocağından sıcak sularımızı getirttik. Ancak benim anlık iş yoğunluğumun artması sebebiyle kahveleri hazırlayana kadar sularımız soğudu ve ilk denemede kahve kremasının miktarını da ayarlayamadığımız için maalesef genel olarak pek memnuniyet sağlanamadı.  

Daha sonra sakin kafayla evde denedim Coffe-Mate Köpüklü Kahve Kremasını. Ben zaten normal şartlar altında da kahve kremasını fazlaca atarım kahveme. Tam benlik, 3 tatlı kaşığı kahve kreması konması tavsiye ediliyor paket üzerinde. Ben hatta azıcık daha fazla eklemiş olabilirim:)
Sonuç; üzeri köpüklü, kahve kokusu ve tadını bastırmayan, içimi yumuşak bir Nescafe...
Yanında da kakaolu bisküvi ile ohhhhh misssss. 


Birkaç gün sonra iş yerindeki başka bir arkadaş grubuna ikram ettim Ekstra Köpüklü Coffe-Mate Kahve Kremalı Nescafe'den. Onlardan tam not aldı. Raziye hanım eğer vaktiniz olur da bloğumu ziyaret ederseniz görüşlerinizi yorum bölümünden ayrıca iletin lütfen. Ve tabiiiii diğer kızlar da....


Halen Nescafe ve Coffe-Mate Ekstra Köpüklü Kahve Kremam var. İçmeyen arkadaşlarımı da davet ediyor, İnstagram hesabımdan davetime icabet eden arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum:)))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hadi birşey söyle:)