4 Eylül 2014 Perşembe

BENSİZ GERÇEKLEŞEN 3. KONYA BLOGGER TOPLANTISI:(

Malum olduğu üzere Konyalı blog yazarları olarak belli periyotlarda toplanıyoruz. Yani toplanıyorlar desem daha doğru olur. İkinci de olduğu gibi maalesef ve üzülerek 3. organizasyona da katılamadım. Ama kalbim onlarla idi:)
Bu buluşmada Aslıhan, Emine ve Nuran  organizasyonun ev sahipliğini üstlendiler. Emekleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah nasip ederse bir sonraki organizasyonun ev sahiplerinden biri de benim. Yani arkadaşlar bir sonraki buluşmada orada olacağıma emin olabilirsiniz:)
Her buluşmamızda olduğu gibi bu buluşmamızda da birbirinden değerli firmalar sponsor olmuşlar. Şimdi sponsorlarımızdan gelen cicileri görelim.Konya Emniyet Müdürlüğü, içerisinde trafik hakkında bilgilendirici broşür ve ürünlerin olduğu güzel bir set göndermiş. İçinden çıkan boyama kitabına araba hastası minik kuzu bayıldı. Ben akşam instagramdan giriş yaparken o da hemen boyamaya başlamıştı bile:) Bu güzel set için Konya Emniyet Müdürlüğü'ne çok teşekkürler.Keçe o kadar fonksiyonel bir hobi malzemesi ki, onu her şekilde kullanmanız mümkün. Bebek şekerinden, aplikelere, kapı-duvar süslerinden, kırlentlere, çantalara kadar aklınıza gelebilecek her yerde kullanabilirsiniz. Yukarıda gördüğünüz de servis altlıkları. Tabi bunları evde yapmak biraz güç:) Bu kadar güzel desenleri aynı nizamda kesmek neredeyse imkansız. Ama çözümsüz değil. Siz de böyle servis altlıklarına sahip olmak istiyorsanız  Berika Aksesuarın face sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu güzel takım için Berika Aksesuara teşekkürlerimi sunuyorum.

 Bir diğer hoş hediye de Turkuaz Lale'den. Kitap okumayı seven ben için zarif bir kitap ayracı. Turkuaz Lale'ye çok teşekkür ediyorum.

Eveeeeet gelelim Saç Bakım- Hchaircare'e. Gerçekten blogger dostu bir firma kendileri. Bizi her buluşmamızda destekliyorlar sağolsunlar. Üstelik ürünleri de gerçekten çok güzel. İlk buluşmamızda (tık tık) göndermiş oldukları saç bakım kreminden çok memnun kalmıştım. Eminim bu ürünlerinden de memnun kalacağım. Destekleri için kendilerine sonsuz teşekkürler...


Yukarıda da belirttiğim gibi keçe ile yapabileceklerinizin sınırı yok. İşte Pink House Kece Tasarim' ın  başka güzel örnekleri. 
 Bu güzel cicilerde sevgili Özlem Abla'nın el emekleri. Neşesi, cıvıl cıvıllığı yansımış el emeklerine. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca kocaman öpüyorum...

 Hurma sevmeyen insan azdır zannediyorum. Biz ailecek bayılırız. Arı Hurma da lezzetiyle fark yaratacak cinsten güzellikte hurmalar hediye etmiş bizlere. Sabah aç karna minik kuzuya hemen ikram ettim şifa niyetiyle. Çok teşekkürler Arı Hurma


Bir diğer sevimli hediye de Peri Kızının Elişleri'nden. Benzer bir peçeteliği yıllardır severek kullanırım. Bu da alternatif olarak masamızı süsleyecek. Peri Kızının Elişleri'ne teşekkür ediyorum.


Sayesinde ilk kez şeker hamuru kurabiye tatma fırsatı yaşadığım Sweet Sorcery'ye bu leziz kurabiyeler için teşekkür ederim. Siz de özel anlarınız için böyle cici şeyler isterseniz sitesini ziyaret etmenizde fayda var.


Mis gibi kokulu kalp taş Kedi Peri Atölyesinin bizlere armağanı. İnstagramdaki sayfasını ziyaret ederseniz daha nicelerini görmeniz mümkün. Teşekkürler Kedi Peri Atölyesi.


Artık keçe sektörü boyut atladı. Şimdi desenli keçelerle hobicilerin işi daha kolay daha renkli. Eğer siz de keçe severseniz bu güzellikleri bizlere gönderen Desenli Keçeler'in facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kendilerine bize göndermiş oldukları desenli keçeler ve indirim kuponu için ayrıca teşekkürler. 

Bu güzellik de Sevgi Hilal'in bizlere hediyesi. Örgü gül şeklinde zarif bir anahtarlık. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kendisine facebooktan Sevgi Hilal yazarak ulaşabilirsiniz.
 Eveeeeeet sıra geldi benim güzeller güzeli arkadaşım Neslihancığımın bu şeker armağanına. Artık o da hobilerini yavaş yavaş kazanca dönüştürme yolunda ilerliyor. Bu dolgulu kalp anahtarlık için kendisine çooook teşekkür ediyorum. Bloğunu ziyaret etmeyi unutmayın lütfen Alonenes....


 İşteee bu şirin şey de son hediyemiz. Kendisi mini minnacık, ama bir o kadar da sevimli bir kaktüscük. İş yerindeki masamda benimle birlikte. Normalde evde hiç çiçek bakamam. Maalesef dillerinden anladığım pek söylenemez. Onun için iş yerinde bir kaç kişi bakımını özenle yapacağız miniğimin. Bu güzellik için Kaktuscu'ye kocaman teşekkürler. Bayıldım kendisine...

Şimdilik bu kadar bir sonraki blog yazarları buluşmasına kadar hoşçakalın... 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hadi birşey söyle:)