12 Mart 2014 Çarşamba

KONYA BLOG YAZARLARI BULUŞMASININ SPONSORLARINA DEVAM:)

Konya Blog Yazarları Buluşması 6 Mart'ta gerçekleşti. Ancak, henüz buluşma ile ilgili sponsor firmalarımız bitmedi:)
Daha öncede belirttiğim gibi  Yetenek Sizin, Hilalin El Emeği ve Alonenes bloglarının sahiplerinin gayretleri ile bol sponsorlu bir organizasyon yaşadık.
Şimdi de sırada diğer sponsor firmalarımızın hediyelerine geldi. 


 
 Bu güzel yağlar ve sabun Doa Kozmetik'ten. Doa Kozmetik'e teşekkür ediyor, doğal bakım ürünleri için sitesine bir bakmanızı tavsiye ediyorum.   

Bu güzel makyaj çantası da Apolena'nın bizlere hediyesi. Ev tekstili ve dekorasyonu üzerine güzel ürünler var sitede. Hemen her zevke uygun ürünler bulmak mümkün. Makyaj çantası için teşekkürler Apolena:)

Bebak ürünleri ile daha önce tanışmamıştım. Blog yazarları buluşması vesilesi ile ilk kez deneme şansım oldu. Şimdilik Nemlendirici Acı Badem Sütü kullanıyorum. Etkilerini yakında görürüz umuyorum. Teşekkürler Bebak

En bonkör sponsorumuz Dr. Oetker'di. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Mozaik pastasını yapıp çoktan yedik bile:) Eşimden tam not aldı. Zaten kullandığım bir markaydı. Dolapta kendi aldığım profiterol karışımı bekliyor. En kısa zamanda denenecek.     
 
Keçe benim en çok uğraştığım hobi malzemesidir. Kullanım alanının sizin hayallerinizle sınırlı olduğu bir malzemedir. Ben çok severek çalışırım keçeyle.  Hüsnadan da bizlere çok hoş keçe amerikan servisler göndermiş. Bir yüzü mavi, diğer yüzü pembe renkte fotoğraflamayı unutmuşum. Kullanışlı keçe servisler için Hüsnadan'a teşekkürler.     
Benim çok fazla cilt bakımı, makyajla vs. pek alakam yoktur. Bilinen nemlendirme ürünleri dışında pek ürün kullanmam. Ama bu buluşma sayesinde Cyrene ile tanıştım. Yüz ve makyaj temizleme sütü benim cilt tipime uygun değil ancak saç maskesini deneyeceğim. Temizleme sütü ise hediye gidecek inşallah. Bu güzel hediyeleri için Cyrene'ye teşekkürler.
 Bu romantik bardak altlıkları da Harf Atölyesi'nin hediyeleri. Sitesine bakarsanız bebek odaları için farklı tasarımlar, kapı süsleri, barkdak altlıkları gibi güzel ürünlere rastlayabilirsiniz.      
Yuva Maya, mayaları ile hafızalarımıza yer etmiş bir marka. Ben küçük paketteki mayalarını memnuniyetle kullanıyorum. Son zamanlarda market reyonlarında farklı ürünleri gözüme çarpmıştı. Bu da poğaça karışımı. Henüz denenmedi. İlk denenecekler arasında. Teşekkürler Yuva Maya.
Fotoğrafta çok belli olmuyor ama ışıl ışıl sihah boncuklu bu güzel kolye de Hy Fashion'dan. Teşekkürler Hy Fashion.
 

Bu güzel keçe servis takımı ise  Her Renk Tasarım'dan. Bardak altlıkları ve nihalesiyle birlikte çok sevimli bir takım. Teşekkürler  Her Renk Tasarım
İnternet yorumlarına bakıldığında kullananların memnun kaldığı bir ürün Ovex saç bakım ürünü. Bizlere Saç Bakım'ın hediyesi. Teşekkürler Saç Bakım.  

Beğenerek kullandığım bir marka olan Otacı limon ve zeytinli şampuanlardan göndermiş. Kokusu gerçekten çok güzel. Şu anda otacının bitkisel saç şekillendirme ürününü kullanıyorum, memnunum. Denemeyenler için tavsiye edilir. 

Bu güzelliği en sona sakladım. Şu cupcakenin tatlılığına bakar mısınız? Otantik Boncuk'a bu güzel hediye için çok teşekkürler. 

2 yorum:

  1. Masallah bol hediyeli bir bulusma olmus

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet öyle oldu. Arkadaşlarımızın emekleri sayesinde bize de sürprizli bir buluşma olmuş oldu.

      Sil

Hadi birşey söyle:)