19 Ağustos 2016 Cuma

İZMİR- KONYA BLOGGER BULUŞMASISELAM....

Hafta sonu İzmir'den gelen blog yazarlarının ev sahipliğinde Konya blog yazarlarının davetli olduğu çok güzel bir organizasyona katıldım. 

Lokum Pilavi bloğunun sahibesi Sevilay Hanım ile El Emeği Göz Nuru bloğunun sahibesi Selcen Hanım bu program için İzmir'den kalkıp geldiler.  Bizleri Sille Yolu üzerinde yeni açılan Deli Fırın'da ağırladılar. Deli Fırın bizlere ilk kez deneme şansı bulduğum İzmir lezzetlerinden boyozu ikram etti. Hem lezzetli kahvaltı tabakları, hem ev sahiplikleri, hem de hizmetlerinden dolayı Konya Deli Fırın'a teşekkürlerimi sunuyorum.  

Daha önceki Konya Bloger buluşmalarından tanıdığım ve bir o kadar da tanımadığım kalabalık bir blogger grubuyla güzel zaman geçirdik. İnsanın kendi dilinden anlayan, ortak noktaları paylaştığı, aynı şeyleri yapmaktan zevk aldığı insanlarla birlikteyken zaman nasıl hızlı geçiyorsa o 2 saatlik dilim de çabucak bitti. 
Selcen ve Sevilay Hanımların her detayını düşündüğü organizasyonda, daha önce ürünlerini kullandığım ve ilk kez bu organizasyon vasıtasıyla tanıma fırsatı bulduğum firmalar sponsor olmuşlar. Başta Selcen ve Sevilay Hanımlara böyle bir organizasyona verdikleri emek, ayırdıkları zaman için, buluşmayı destekleyen sponsor firmalara da destekleri için ayrıca teşekkür ediyorum.  

...SPONSOR FİRMALAR...
1- Babamın Bahçesi İlk kez ürünlerini deneme şansını bulacağım bir firma. Nar ekşisinin tadına hemen hafta sonu bulgurlu patates köftesinin yanında baktım. Kıvam olarak biraz sulu olmasına rağmen lezzet olarak güzeldi. Diğer ürünler denenmek için bekliyor bakalım. Babamın Bahçesi 'ne çok teşekkür ediyorum


2- Bebak Daha önceden bildiğim, ürünlerini severek kullanıp memnun kaldığım, blogger buluşmalarına desteklerini esirgemeyen güzide markalardan biri. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. 


3- Dedsan Mobilya Bir diğer sponsorumuz da Dedsan Mobilya. Genel anlamda mutfak, banyo, ofis, vestiyer gibi mobilya üretimi yapan firma biz bloggerlara özel mutfak dekorasyonuna uygun bir tablet tutucu tasarlamış. Emekleri ve destekleri için kendilerine çok teşekkürler...


4- Ekoz Kozmetik Oda, araba gibi değişik mekan kokuları üzerine faaliyet gösteren  Ekoz Kozmetik'e Vanilya kokulu oda spreyi için teşekkür ediyorum. 


5- Kenton Hemen hemen herkes tarafından bilinen bir diğer sponsor firmamız ise Kenton'du. Puding oğlumun en sevdiği lezzetler arasındadır. Çikolatalı pudingi lüplettik bile:)) Teşekkürler Kenton... 

6- Pakmaya Hamur işlerinde severek kullandığım bir marka olan  Pakmaya'nın puding grubuyla da bu vesile ile tanışmış olacağız inşallah. Pakmaya kalitesine güvendiğim bir marka olduğu için puding konusunda da beni yanıltmayacağını düşünüyorum. Bu güzel paket için teşekkür ederim Pakmaya.


7- Selva Konya'mızın ülke genelinde belki de yurt dışında tanınmış bir markası olan Selva, daha önceki blogger buluşmalarımızdan birine daha sponsor olmuştu. Kalitesini ve lezzetini bir tüketici olarak onayladığım bir marka. Makarnadan irmiğe, ruşeymiden una geniş bir ürün yelpazesi var. Kendilerine buradan teşekkürlerimi gönderiyorum. 


Sevilay ve Selcen Hanımların ikramı bu güzel incirli cevizli lokumlar da. Kendilerine hem ağzımızı tatlandırdıkları, hem güzel anılar bıraktıkları için tekrar teşekkür ediyorum. Eveeeeeeeeet son teşekkürüm de bizlere bu güzel saksı süslerini armağan eden Fikriye Ablama: yani Gönülden Ele Bloğunun tatlı sahibesine. Aslında onu da sponsor kategorisinde değerlendirmemiz mümkün. Çok güzel el işleri var sayfasını ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Kocaman teşekkürler...


Bir blogger buluşmasının daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyor, bir sonraki blogger buluşmasına kadar esenlikle kalın efendim :))))))Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Hadi birşey söyle:)